Samen, Cultureel, Eigenzinnig, Onderzoekend
westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland westfriesland

OSG Masterclasses schooljaar 2016-2017

Lijst lesgevende leerlingen en onderwerpen

Voor leerlingen uit groep 8 (onder voorbehoud)

Blok 1 (28 oktober, 4, 18 november)

  1. Wim Jan Visser en David Broere (H5): Kansberekening

  2. Abe Dop (V6) en Tobias de Rooij (V6): Leonardo da Vinci

  3. Lin Blom (V6) en Mira Soederhuizen (V6) en Nikki van Zelst (V6): Cultuur en talen

  4. Paula Konijn (H5) en Julia Smit (H5): Schoolplein ontwerpen

  5. Kornee Miedema (V6): Fantasiefiguren tekenen met kroontjespen

Blok 2 (25 november, 9, 16 december)

  1. Lelie Klaren (V5) en Mariska Klap (V5): 1001 culturen

  2. Paula Konijn (H5) en Julia Smit (H5): Schoolplein ontwerpen

  3. Mette John (V5) en Maaike Lammers (V5) en Melissa Hoogendorp (V5): Maya’s, Inka’s en Azteken

  4. Abe Dop (V6) en Tobias de Rooij (V6): Leonardo da Vinci

  5. Lin Blom (V6) en Mira Soederhuizen (V6) en Nikki van Zelst (V6): Cultuur en talen

Blok 3 (13, 27 januari, 10 februari)

  1. Siebe Velez (V4), Jeroen Groot (V4) en Ids Nieuwstraten (V4): Rubik’s Kubus

  2. Lelie Klaren (V5) en Mariska Klap (V5): 1001 culturen

  3. Ruben Meijerink (Muziekwetenschap UvA): Religie

  4. Max Smedes (V5) en Jan van Straaten (V5): Kunstgeschiedenis

  5. Mette John (V5) en Maaike Lammers (V5) en Melissa Hoogendorp (V5): Maya’s, Inka’s en Azteken

Blok 4 (17 februari, 3, 10 maart)

  1. Fleur Kievit (H4) en Veerle Bartels (H4): China

  2. Luca Anthonisse (V4) en Isa kaars (V4): Klassieke Talen

  3. Dagmar van der Post, Lila Baartman (V4) en Lauren Kreuk (V4): Engels theater

  4. Siebe Velez (V4), Jeroen Groot (V4) en Ids Nieuwstraten (V4) en Rico Lücken: Rubik’s Kubus

  5. Akke Mei Vleerlaag, Charlotte van Reijen en Sophie Appelman (V4): Klassieke Oudheid

OSG Masterclasses schooljaar 2016-2017

Lijst lesgevende leerlingen en onderwerpen

Voor toekomstige OSG leerlingen uit groep 8 en leerlingen uit groep 7 (onder voorbehoud)

Blok 5 (17 maart 7, 21 april)

  1. Sanne Luitjes (V4) en Sofie Reitsma (V4): Japan

  2. Loran Jenkins en Luuk van der Jagt (V4): Geconstrueerde Talen

  3. Tristan Möhlen (V5) en Renée Möhlen (V4): Hongkong

  4. Pim Steeman (V4), Rico Lücken (V4), Yorick Sier(V4), Mark Zoetebier(V4), Sven Damen (V4): Oost-Europa

  5. Max Smedes (V5) en Jan van Straaten (V5): Kunstgeschiedenis

  6. Leerlingenraad: Dagmar van der Post: How to be a brugklasser? (pre-gymnasium)

  7. Phuong Pham (Universiteit Utrecht) en Khanh Pham (V3): Jonge Einsteins in opleiding (pre-technasium)

Blok 6 (12, 19 mei, 2 juni)

  1. Akke Mei Vleerlaag, Charlotte van Reijen en Sophie Appelman (V4): Klassieke Oudheid

  2. Fleur Kievit (H4) en Veerle Bartels (H4): China

  3. Siebe Velez (V4), Jeroen Groot (V4) en Ids Nieuwstraten (V4) en Rico Lücken (V4): Rubik’s Kubus

  4. Luca Anthonisse (V4) en Isa kaars (V4): Klassieke Talen

  5. Dagmar van der Post, Lila Baartman (V4): Engels theater

  6. (pre-gymnasium): Rosa van der Ree (V5), Sue Berkhof (V5) en Floris Siks (V5): Gymnasiumdisciplines (Grieks, Latijn en Filosofie) (pre-gymnasium)

  7. Gerard van Soelen (docent): Onderzoek en Ontwerpen (pre-technasium)

Blok 7 (9, 16, 23 juni)

  1. Ruben Meijerink (Muziekwetenschap UvA): Religie

  2. Sanne Luitjes (V4) en Sofie Reitsma (V4): Japan

  3. Loran Jenkins en Luuk van der Jagt (V4): Geconstrueerde Talen

  4. Tristan Möhlen (V5) en Renée Möhlen (V4): Hongkong

  5. Amy Moolevliet ( H4) Puck Loendersloot (H4): De kleine deeltjes om je heen (natuurkunde en scheikunde)

  6. Marit Feld (V6): Griekse Taal en Cultuur (pre-gymnasium)

  7. Gerard van Soelen (docent): Onderzoek en Ontwerpen (pre-technasium)

Samen, Cultureel, Eigenzinnig, Onderzoekend